Posiadamy bardzo obszerną ofertę usług, które świadczymy w zakresie kolportażu. Wśród nich jest m.in.:

Działamy szybko i sprawnie na terenie całego kraju, i nie tylko.Posiadamy najlepszą sieć kolportażową w Polsce, co potwierdza naszą szybkość i skuteczność.

O NAS

PROSPEKT to firma zajmująca się kolportażem druków. Tworzą ją fachowcy z wieloletnim doświadczeniem i kwalifikacjami zawodowymi, dokładający wszelkich starań aby każde powierzone nam zlecenie było wykonane na najwyższym poziomie.

Specjalizujemy się w kolportażu druków bezadresowych. Nasze usługi wykonujemy rzetelnie oraz terminowo. Dzięki temu prowadzona przez Państwa kampania reklamowa będzie mogła odnieść zamierzony sukces. Z nami marketing bezpośredni będzie przyjemnością, ponieważ wyróżniamy się wysokimi standardami pracy oraz nowoczesnymi systemami jakości.

Dzięki naszej rozbudowanej strukturze oddziałów, promotorów i pracowników terenowych, którzy dostępni są na terenie całego kraju, możemy przeprowadzić kampanie reklamowe o zasięgu ogólnopolskim. Dzięki systemowi kontroli w terenie dajemy Państwu gwarancję, że wykonywana przez nas dystrybucja jest usługą świadczoną rzetelnie i zgodnie z ustalonymi założeniami naszej współpracy.

Zapraszamy!

"Bez reklamy byłbym milionerem"
J.P.Getty - miliarder

projekt i wykonanie: virtual people