Posiadamy bardzo obszerną ofertę usług, które świadczymy w zakresie kolportażu. Wśród nich jest m.in.:

Prospekt Sp. z o.o.
ul. Metalowa 34
70-727 Szczecin

Tel: 601 306 800
E-mail: biuro@prospekt24.pl

KOLPORTAŻ

Jesteśmy firmą specjalizującą się w dystrybucji druków, która swym zasięgiem działania obejmuje całą Polskę oraz przygraniczne landy na terenie Niemiec. Jesteśmy jedyną polską firmą, która działa na takim obszarze i świadczy usługi kolportażowe na tak wysokim poziomie.

Współpracując z nami możecie mieć Państwo pewność, że wasze materiały reklamowe trafią do miejsca swojego przeznaczenia. Posiadamy własne bazy danych na podstawie których, możemy bardzo dokładnie rozplanować nasze działania terenowe. Nowatorski system lokalizacji pozwala nam dotrzeć do każdej wyznaczonej miejscowości w kraju i nie tylko. Dzięki temu działamy szybko, sprawnie i wywiązujemy się z obiecanych terminów.

Działamy też w Twoim mieście!

Współpracując z nami, możecie mieć Państwo pewność, że dostarczane przez nas ulotki i materiały reklamowe trafią do miejsca swojego przeznaczenia. Dzięki solidności i rzetelności naszych pracowników, nasze usługi są świadczone na bardzo wysokim poziomie. Nowoczesne systemy lokalizacyjne pozwalają nam dotrzeć do każdego miejsca w Polsce i w przygranicznych landach niemieckich. Posiadamy własne bazy danych, na podstawie których, możemy bardzo dokładnie rozplanować nasze działania. Dzięki temu działamy szybko, sprawnie i wywiązujemy się z obiecanych terminów.

Sprawdź jakość naszych usług!

"Bez reklamy byłbym milionerem"
J.P.Getty - miliarder

projekt i wykonanie: virtual people