Posiadamy bardzo obszerną ofertę usług, które świadczymy w zakresie kolportażu. Wśród nich jest m.in.:

Działamy szybko i sprawnie na terenie całego kraju, i nie tylko.Posiadamy najlepszą sieć kolportażową w Polsce, co potwierdza naszą szybkość i skuteczność.

Roznoszenie ulotek Bydgoszcz

Roznoszenie ulotek w Bydgoszczy przeprowadzamy zgodnie z oczekiwaniami Klienta, ponieważ zależy nam na zadowoleniu zarówno z efektu reklamy, jak i realizacji usługi. Do naszych obowiązków najczęściej należy kolportaż ulotek, w tym roznoszenie druków zarówno bezadresowych, jak i adresowych. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że na rynku mamy jedną z najlepszych skuteczności, dzięki czemu oferujemy atrakcyjne ceny dla każdego bez względu na miejsce realizacji.

Pamiętaj o tym, że oprócz krajowej reklamy dostarczamy także ulotki na terenie Niemiec. Roznoszenie ulotek Bydgoszcz — to bezapelacyjnie nasza branża, w której doskonale się realizujemy. Korzystając z naszej oferty, możesz zlecić nam także zaprojektowanie ulotek, a następnie ich druk. Na każdym etapie współpracujemy z zaufanym grafikiem i drukarnią, co gwarantuje najwyższą jakość usług. Opieramy się na zdobytym doświadczeniu i dopasowaniu kampanii reklamowej do określonej przez Ciebie grupy docelowej.

Jest wiele firm zajmujących się kolportażem, ale według naszych Klientów to My mamy najlepszą skuteczność. Zależy nam, aby każdy Klient był zadowolony z reklamy jaką jest roznoszenie druków bezadresowych oraz druków adresowych. Współpracujemy z doświadczonymi kolporterami, którzy doskonale znają specyfikę danego miasta, dzięki czemu nas klienci mają pewność, że powierzone materiały reklamowe dotrą na czas do precyzyjnie określonej grupy odbiorców. Decydując się na nasze usługi otrzymacie Państwo profesjonalnie zaplanowany i zrealizowany kolportaż.

 

Poniżej przedstawiamy listę miast, które obejmujemy swoim zasięgiem działania. Sprawdź czy działamy też w Twoim mieście, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 
LISTA MIAST

Bydgoszcz

Radziejów

Mogilno

Włocławek

Żnin

Inowrocław

Lipno

Aleksandrów Kujawski

Toruń

Tuchola

Rypin

Nakło Nad Notecią

Golub Dobrzyń

Brodnica

Wąbrzeźno

Chełmno

Sępólno Krajeńskie

Grudziądz

Świecie

 

 
 

"Bez reklamy byłbym milionerem"
J.P.Getty - miliarder

projekt i wykonanie: virtual people