Posiadamy bardzo obszerną ofertę usług, które świadczymy w zakresie kolportażu. Wśród nich jest m.in.:

Działamy szybko i sprawnie na terenie całego kraju, i nie tylko.Posiadamy najlepszą sieć kolportażową w Polsce, co potwierdza naszą szybkość i skuteczność.

Roznoszenie ulotek Łódź

Bardzo konkurencyjne ceny, a także szybka i rzetelna realizacja zleconych zadań, pozwalają nam dążyć do pozycji lidera w tej trudnej branży, jaką jest kolportaż gazetek reklamowych, roznoszenie ulotek oraz druków bezadresowych. W reklamie liczy się trafność i precyzja – dokładnie ustalamy target Twojej kampanii i kolportaż ulotek prowadzimy tylko wśród określonej przez Ciebie grupy docelowej. Roznoszenie ulotek nie jest jedynym obszarem naszej działalności, dodatkowo możemy je zaprojektować oraz wydrukować. Dzięki ścisłej współpracy z zaufanymi drukarniami oraz grafikami, proponujemy projekt i druk ulotek w jednych z niższych cen na rynku. Dzięki nam zrealizujesz całą swoją kampanię promocyjną w jednym miejscu – wykonanie projektu, drukowanie oraz roznoszenie ulotek to główne obszary naszych zainteresowań.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.


Poniżej przedstawiamy listę miast, które obejmujemy swoim zasięgiem działania. Sprawdź czy działamy też w Twoim mieście, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 
LISTA MIAST

Radomsko

Pajęczno

Wieluń

Wieruszów

Piotrków Trybunalski

Bełchatów

Opoczno

Zgierz

Poddębice

Łowicz

Łęczyca

Łódź

Łask

Tomaszów Mazowiecki

Sieradz

Zduńska Wola

Pabianice

Rawa Mazowiecka

Brzeziny

Koluszki

Skierniewice

Kutno

 
 

"Bez reklamy byłbym milionerem"
J.P.Getty - miliarder

projekt i wykonanie: virtual people