Posiadamy bardzo obszerną ofertę usług, które świadczymy w zakresie kolportażu. Wśród nich jest m.in.:

Działamy szybko i sprawnie na terenie całego kraju, i nie tylko.Posiadamy najlepszą sieć kolportażową w Polsce, co potwierdza naszą szybkość i skuteczność.

Roznoszenie ulotek Łódź

Roznoszenie ulotek Łódź — profesjonalne podejście i konkurencyjne ceny to jedne z wielu czynników, które pomogły nam zdobyć pozycję lidera w branży reklamowej. Bogate doświadczenie w kolportażu ulotek lub druków bezadresowych sprawiło, że doskonale znamy mechanizmy rządzące kampanią reklamową i potrafimy skutecznie ją przeprowadzić. Ponadto oferujemy nie tylko roznoszenie ulotek, ale także ich zaprojektowanie i wydrukowanie bazując na współpracy ze specjalistami w swojej dziedzinie.


Roznoszenie ulotek w Łodzi to świetny sposób na zwiększenie zasięgu Twojej reklamy, zwłaszcza jeśli dostosujesz odpowiednią grupę docelową. Zależy nam na komforcie i zadowoleniu Klientów, dlatego też na każdym etapie konsultujemy i analizujemy wszystkie aspekty usługi. Dzięki kompleksowemu podejściu oferujemy Ci dużą oszczędność na kampanii promocyjnej — nie musisz tracić swojego czasu, ponieważ możesz zlecić nam zajęcie się wszystkimi sprawami organizacyjnymi.

Bardzo konkurencyjne ceny, a także szybka i rzetelna realizacja zleconych zadań, pozwalają nam dążyć do pozycji lidera w tej trudnej branży, jaką jest kolportaż gazetek reklamowych, roznoszenie ulotek oraz druków bezadresowych. W reklamie liczy się trafność i precyzja – dokładnie ustalamy target Twojej kampanii i kolportaż ulotek prowadzimy tylko wśród określonej przez Ciebie grupy docelowej. Roznoszenie ulotek nie jest jedynym obszarem naszej działalności, dodatkowo możemy je zaprojektować oraz wydrukować. Dzięki ścisłej współpracy z zaufanymi drukarniami oraz grafikami, proponujemy projekt i druk ulotek w jednych z niższych cen na rynku. Dzięki nam zrealizujesz całą swoją kampanię promocyjną w jednym miejscu – wykonanie projektu, drukowanie oraz roznoszenie ulotek to główne obszary naszych zainteresowań.
Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.

 

Poniżej przedstawiamy listę miast, które obejmujemy swoim zasięgiem działania. Sprawdź czy działamy też w Twoim mieście, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 
LISTA MIAST

Radomsko

Pajęczno

Wieluń

Wieruszów

Piotrków Trybunalski

Bełchatów

Opoczno

Zgierz

Poddębice

Łowicz

Łęczyca

Łódź

Łask

Tomaszów Mazowiecki

Sieradz

Zduńska Wola

Pabianice

Rawa Mazowiecka

Brzeziny

Koluszki

Skierniewice

Kutno

 
 

"Bez reklamy byłbym milionerem"
J.P.Getty - miliarder

projekt i wykonanie: virtual people