Posiadamy bardzo obszerną ofertę usług, które świadczymy w zakresie kolportażu. Wśród nich jest m.in.:

Działamy szybko i sprawnie na terenie całego kraju, i nie tylko.Posiadamy najlepszą sieć kolportażową w Polsce, co potwierdza naszą szybkość i skuteczność.

Roznoszenie ulotek Lublin

Poszukujesz kogoś, kto odpowiednio poprowadzi Twoją kampanię reklamową i zajmie się kolportażem ulotek? Jesteśmy doskonałym wyborem, jeśli zależy Ci na atrakcyjnej cenie i profesjonalnym podejściu! Roznoszenie ulotek Lublin — oferujemy nie tylko skuteczny marketing, ale także zaprojektowanie Twoich ulotek przez współpracującego z nami grafika. Zajmujemy się również ich drukiem, a następnie dostarczeniem do każdego miejsca na terenie Polski i Niemiec. 


Z chęcią pomożemy Ci określić, jaka grupa docelowa będzie najlepsza — mogą to być instytucje publiczne, firmy, osoby prywatne, a nawet gospodarstwa domowe. Zależy nam na zadowoleniu Klienta, a doskonale zdajemy sobie sprawę, że aby to osiągnąć, należy przeprowadzić dobrą kampanię reklamową. Współpraca z nami opiera się na sprawnej komunikacji, analizie szczegółów zlecenia i co równie ważne — atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie. Roznoszenie ulotek w Lublinie i innych miastach cieszy się dużą skutecznością, dzięki naszemu doświadczeniu w branży.

Kolportujemy materiały reklamowe do instytucji, firm, gospodarstw domowych. Doręczamy materiały reklamowe do każdego miejsca na terenie Polski oraz na terenie Niemiec. Zawsze staramy się wykorzystując wszelkie dostępne nam środki w możliwie najkrótszym czasie wykonać każde zlecenie. Ponieważ pragniemy zadowolić i spełnić Państwa oczekiwania celem nawiązania stałej współpracy, jesteśmy gotowi na negocjacje cen i innych aspektów współpracy.

 

Poniżej przedstawiamy listę miast, które obejmujemy swoim zasięgiem działania. Sprawdź czy działamy też w Twoim mieście, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 
LISTA MIAST

Lublin

Biłgoraj

Tomaszów Lubelskie

Zamość

Hrubieszów

Janów Lubelskie

Kraśnik

Krasnystaw

Chełm

Opole Lubelskie

Międzyrzecz Podlaski

Łęczyna

Puławy

Dęblin

Lubartów

Włodawa

Parczew

Ryki

Radzyń Podlaski

Łuków

Biała Podlaska

 

 
 

"Bez reklamy byłbym milionerem"
J.P.Getty - miliarder

projekt i wykonanie: virtual people