Posiadamy bardzo obszerną ofertę usług, które świadczymy w zakresie kolportażu. Wśród nich jest m.in.:

Działamy szybko i sprawnie na terenie całego kraju, i nie tylko.Posiadamy najlepszą sieć kolportażową w Polsce, co potwierdza naszą szybkość i skuteczność.

Roznoszenie ulotek Wrocław

Jako specjaliści w branży reklamowej zasięg naszych działań obejmuje cały kraj, a w tym zarówno małe, jak i duże miasta. Ponadto oferujemy roznoszenie ulotek we Wrocławiu, a nawet na terenie Niemiec. Dzięki naszej pomocy nie musisz się martwić o skuteczną reklamę — doręczamy ulotki, foldery reklamowe i druki bezadresowe do osób prywatnych lub firm. Charakteryzuje nas również doskonała terminowość — mamy w naszych szeregach wielu kolporterów, dzięki czemu ulotki zostaną dostarczone w ekspresowym tempie.

Jeżeli preferujesz zaoszczędzenie zarówno czasu, jak i finansów zwróć uwagę na naszą kompleksową ofertę. Polega ona na tym, że zajmujemy się również projektowaniem Twojej kampanii reklamowej ulotek, bazując na współpracy z grafikiem, a następnie wydrukowaniem jej w renomowanej drukarni. Liczne opinie naszych Klientów są potwierdzeniem, że gwarantujemy wysoką jakość realizacji. Roznoszenie ulotek Wrocław — dostępne jest w atrakcyjnej i przystępnej cenie.

Specjalizujemy się w doręczaniu, ulotek, folderów reklamowych oraz wszelkich druków bezadresowych do osób prywatnych oraz firm. Dzięki naszej bogatej bazie osób roznoszących druki (kolporterów), jesteśmy w stanie
w krótkim czasie dotrzeć z twoimi ulotkami do określonej przez Ciebie grupy potencjalnych klientów. Rejon naszego działania to cała Polska oraz
i niemieckie okolice. W reklamie bardzo liczy się szybkość, a my dzięki bogatemu zapleczu personalnemu jesteśmy w stanie szybki i precyzyjnie dotrzeć do Twoich potencjalnych klientów.

 

Poniżej przedstawiamy listę miast, które obejmujemy swoim zasięgiem działania. Sprawdź czy działamy też w Twoim mieście, a w razie pytań zapraszamy do kontaktu.

 
LISTA MIAST

Wrocław

Kłodzko

Ząbkowice Śląskie

Wałbrzych

Dzierżoniów

Kamienna Góra

Jelenia Góra

Oława

Jawor

Lwówek Śląski

Milicz

Głogów

Lubań

Środa Śląska

Złotoryja

Legnica

Zgorzelec

Oleśnica

Trzebnica

Góra

Wołów

Lubin

Polkowice

 

 
 

"Bez reklamy byłbym milionerem"
J.P.Getty - miliarder

projekt i wykonanie: virtual people